Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów dla pracowników

Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

28.02.2018
Dyżury Pani mgr Edyty Giżyckiej z Centrum Transferu Technologii CITTRU odbywać się będą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w każdą pierwszą środę miesiąca w okresie od marca do czerwca 2018 r., w godz. 11.00-13.00, w sali 0.202. Zachęcamy pracowników do korzystania z konsultacji.
więcej o Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

15.01.2018
Już za kilka miesięcy jedną ze ścian krakowskich kamienic pokryje mural upamiętniający historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu w sierpniu 1944 roku. Inicjatorami jego powstania jest grupa studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, którzy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej zebrali konieczną kwotę na jego realizację. Dzięki nim wsparcie finansowe otrzyma również Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
więcej o Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

10.11.2017
w sprawie: zakupu materiałów bibliotecznych, tj. książek, czasopism, płyt, filmów, dokumentów elektronicznych oraz innych wydawnictw finansowanych z dotacji budżetu państwa, projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych oraz z przychodów własnych Wydziału
więcej o Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

31.10.2016
Decyzją nr 3 Dziekana Wydziału Zarządzania i komunikacji Społecznej UJ z dnia 25 października 2016 roku, wprowadzone zostały na Wydziale wewnętrzne procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
więcej o Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.