Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów dla pracowników

Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

15.01.2018
Już za kilka miesięcy jedną ze ścian krakowskich kamienic pokryje mural upamiętniający historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu w sierpniu 1944 roku. Inicjatorami jego powstania jest grupa studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, którzy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej zebrali konieczną kwotę na jego realizację. Dzięki nim wsparcie finansowe otrzyma również Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
więcej o Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

09.12.2017
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2017 r. otrzymali Państwo roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1092 tytułów, w tym publikacje darmowe). Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci uczelni po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.
więcej o Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

10.11.2017
w sprawie: zakupu materiałów bibliotecznych, tj. książek, czasopism, płyt, filmów, dokumentów elektronicznych oraz innych wydawnictw finansowanych z dotacji budżetu państwa, projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych oraz z przychodów własnych Wydziału
więcej o Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

31.10.2016
Decyzją nr 3 Dziekana Wydziału Zarządzania i komunikacji Społecznej UJ z dnia 25 października 2016 roku, wprowadzone zostały na Wydziale wewnętrzne procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
więcej o Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.