20180928

Organizator: Dział Promocji UJ
Witryna internetowa: www.nauka.uj.edu.pl/mnn
Małopolska Noc Naukowców 2018

Czy nauka jest tylko dla naukowców? Oczywiście, że nie! To może być pasja, własny rozwój, poznawanie świata i wiedza, która bywa bardzo przydatna na co dzień. Jak co roku, w ostatni piątek września zapraszamy na Noc Naukowców do sal i laboratoriów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku

Relacja z Nocy Naukowców 2017 na UJ

Czy będzie duże zainteresowanie i mnóstwo gości? Pewnie tak, każdego roku odwiedza nas kilkanaście tysięcy osób. I zawsze każdy znajduje coś dla siebie, coś szalenie interesującego, coś o czym nie wiedział, coś o czym myślał, że dzieje się inaczej. Od najmłodszych po seniorów, od fanów humanistyki po zwolenników nauk ścisłych, od zakochanych w Szekspirze po fanów literatury postapokaliptycznej. Rozległe spektrum wiedzy i zainteresowań.

Czy będą świetne pokazy, warsztaty i wykłady? Na pewno! Gwarantujemy! Przejrzyjcie program i wybierzcie coś, co interesuje Was, Wasze dzieci, znajomych i bliskich. Nie zapomnijcie powiadomić krewnych i przyjaciół, że takie fajne wydarzenie odbywa się w Krakowie :)).

Regulamin Małopolskiej Nocy Naukowców na UJ

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2018 na UJ

Program Instytytutu Psychologii Stosowanej

Archiwum Wydarzeń

City Cha(lle)nge - Zwycięski projekt II edycji krakowskiego Climathonu

25.08.2018
Climathon to międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest wypracowanie rozwiązań mających na celu walkę ze zmianami klimatu. Mieszkańcy dużych ośrodków miejskich na całym świecie mają 24 godziny na wypracowanie koncepcji odpowiadającej na powyższą potrzebę.

Taki pomysł udało wypracować się także w Krakowie, co więcej już na dniach zostanie on wprowadzony w życie!
więcej o City Cha(lle)nge - Zwycięski projekt II edycji krakowskiego Climathonu

NICE Academy Krakow 2018, 5 – 8 września

25.07.2018
NICE Academy Krakow 2018 "Fostering the Dialogue Between Science and Practice in Career Guidance and Counselling" 5 – 8 września 2018 r., Instytut Ekonomii, Finansów I Zarządzania WZiKS UJ
więcej o NICE Academy Krakow 2018, 5 – 8 września

VII Konferencja Trenersko – Coachingowa Profectus - 2-3 czerwca 2018

28.05.2018
Zapraszamy do udziału w VII edycji Konferencji Trenersko – Coachingowej Profectus, która odbędzie się w dniach 2 -3 czerwca 2018 roku. Tegoroczny temat Konferencji to „Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji”.

Tegoroczne spotkanie będzie dotyczyło podejścia systemowego w zarządzaniu. Adresowane jest do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów oraz wszystkich pasjonatów chcących zwiększyć kompetencje w obszarze coachingu, trenerstwa i facylitacji.
więcej o VII Konferencja Trenersko – Coachingowa Profectus - 2-3 czerwca 2018

21.05.2018
Zarząd oddziału krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego wraz z Instytutem Psychologii Stosowanej , Szpitalem Uniwersyteckim UJ oraz konsultantem wojewódzkim d.s. psychologii klinicznej

więcej o II Krakowska konferencja psychologii klinicznej "Zaburzenia rozwojowe w biegu życia" - 4 czerwca 2018

18.05.2018
Adam Zagajewski - ur. w 1945 r., poeta, eseista i prozaik. Jeden z najbardziej cenionych polskich pisarzy na świecie.
więcej o PISANIE WIERSZY W DZIWNYCH CZASACH - Adam Zagajewski, wykład otwarty - 23 maja 2018

Marketing turystyczny 28-29.05.2018

15.05.2018
Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Oddziałem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Szczecinie zaprasza do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Marketing turystyczny". Wydarzeniu patronuje rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Marketing turystyczny 28-29.05.2018

Forum Ujotum z Wojciechem Mannem - 15 maja 2018

14.05.2018
Gościem czwartego spotkania z cyklu Forum Ujotum będzie Wojciech Mann, dziennikarz, aktor i autor tekstów. Znany przede wszystkim z licznych audycji w Polskim Radiu, telewizyjnego talk-show "Mann do Materny, Materna do Manna" oraz programu muzycznego "Szansa na sukces".
więcej o Forum Ujotum z Wojciechem Mannem - 15 maja 2018

20.04.2018
Ta inicjatywa jest skierowana przede wszystkim do studentów kierunku Marketingu i komunikacji marketingowej aktualnie studiujących jednak chcemy ją poszerzyć o studentów zaprzyjaźnionych uczelni krakowskich.
więcej o III Dydaktyczno-Naukowa Konferencja Plakatowa - "KOMUNIKACJA RYNKOWA, CZYLI JAK SIĘ PROMUJĄ WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA? - 8 czerwca 2018

Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018

13.04.2018
Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim" jest stworzenie platformy debaty dla wszystkich stron zaangażowanych w dialog obywatelski. Organizatorów interesuje przede wszystkim komunikacyjny aspekt dialogu obywatelskiego, wymiana doświadczeń oraz rezultatów badań nad rolą mediów w dialogu i w debacie publicznej. W dyskusji będzie zwrócona szczególna uwaga na aspekt współpracy międzysektorowej.
więcej o Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018

Konferencja "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój" - 16.04.2018

13.04.2018
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zapraszają na konferencję "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój", organizowanej w ramach XI Krakowskich Dni Integracji. Wydarzenie objął patronatem honorowym rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Konferencja "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój" - 16.04.2018