20180530

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Sebastiana Reraka - 30 maja 2018

Data: 30.05.2018
Czas rozpoczęcia: 13.45
Miejsce: sala nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter)
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Sebastiana Reraka - 30 maja 2018

w dziedzinie nauk humanistycznych
w dyscyplinie nauki o sztuce

tytuł pracy: „Collage jako artystyczna technika subwersywna w kontrkulturowych obszarach sztuki nowych mediów”

D z i e k a n

i Rada Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zawiadamia, iż w dniu

30 maja 2018 r. o godz. 13.45 w sali nr 0.228 na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, (parter) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o sztuce

mgr. Sebastiana Reraka

tytuł pracy: „Collage jako artystyczna technika subwersywna w kontrkulturowych obszarach sztuki nowych mediów”

Promotor:  prof. dr hab. Andrzej Pitrus

Recenzencidr hab. Barbara Kita

Uniwersytet Śląski

prof. dr hab. Krzysztof Kozłowski

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Streszczenie: PL, EN

Praca doktorska znajduje się do wglądu w Archiwum UJ, Kraków al. Mickiewicza 22.