20181022

Data: 22.10.2018 - 23.10.2018
Organizator: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Zakład Zarządzania w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego
Witryna internetowa: zkt2018.syskonf.pl/

Nawiązując do tradycji Ogólnopolskich Konferencji Instytutów i Katedr Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych pragniemy poinformować, że dwa krakowskie podmioty: Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Zakład Zarządzania w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego mają zaszczyt zorganizować w Krakowie kolejną, VI Konferencję w dniach 22-23.10. 2018.

Uznając potrzebę współpracy w turystyce za szczególnie ważną pragniemy zacząć od współpracy w zakresie organizacji konferencji. Środowisko akademickie stoi w obliczu zmian, trzeba je rozpoznawać i adoptować się do nowych uwarunkowań, tematdo dyskusji akademików reprezentujących różne nauki wykładane w ramach kierunków związanych z turystyką i rekreacją jest więc niezwykle bogaty.

Dynamika zmian na rynku turystycznym wymaga nieustannego, uważnego ich śledzenia i pogłębionej analizy naukowej, której efektem będą wnioski znaczące dla rozwoju nauki i aplikacyjne dla branży. Spektrum zagadnień jest bardzo szerokie, będzie więc o czym dyskutować, dzielić się wynikami swoich badań, inspirować przyszłe badania.

Prosimy o przekazanie informacji o konferencji wszystkim Koleżankom i Kolegom, a także Doktorantom.

Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa do Krakowa

Archiwum Wydarzeń

18.05.2018
Adam Zagajewski - ur. w 1945 r., poeta, eseista i prozaik. Jeden z najbardziej cenionych polskich pisarzy na świecie.
więcej o PISANIE WIERSZY W DZIWNYCH CZASACH - Adam Zagajewski, wykład otwarty - 23 maja 2018

Forum Ujotum z Wojciechem Mannem - 15 maja 2018

14.05.2018
Gościem czwartego spotkania z cyklu Forum Ujotum będzie Wojciech Mann, dziennikarz, aktor i autor tekstów. Znany przede wszystkim z licznych audycji w Polskim Radiu, telewizyjnego talk-show "Mann do Materny, Materna do Manna" oraz programu muzycznego "Szansa na sukces".
więcej o Forum Ujotum z Wojciechem Mannem - 15 maja 2018

20.04.2018
Ta inicjatywa jest skierowana przede wszystkim do studentów kierunku Marketingu i komunikacji marketingowej aktualnie studiujących jednak chcemy ją poszerzyć o studentów zaprzyjaźnionych uczelni krakowskich.
więcej o III Dydaktyczno-Naukowa Konferencja Plakatowa - "KOMUNIKACJA RYNKOWA, CZYLI JAK SIĘ PROMUJĄ WSPÓŁCZESNE PRZEDSIĘBIORSTWA? - 8 czerwca 2018

Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018

13.04.2018
Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim" jest stworzenie platformy debaty dla wszystkich stron zaangażowanych w dialog obywatelski. Organizatorów interesuje przede wszystkim komunikacyjny aspekt dialogu obywatelskiego, wymiana doświadczeń oraz rezultatów badań nad rolą mediów w dialogu i w debacie publicznej. W dyskusji będzie zwrócona szczególna uwaga na aspekt współpracy międzysektorowej.
więcej o Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim - 17-18.05.2018

Konferencja "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój" - 16.04.2018

13.04.2018
Dział ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zapraszają na konferencję "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój", organizowanej w ramach XI Krakowskich Dni Integracji. Wydarzenie objął patronatem honorowym rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Konferencja "Odpowiedzialne wsparcie a zrównoważony rozwój" - 16.04.2018

12.04.2018
W imieniu Instytutu Spraw Publicznych UJ serdecznie zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów WZiKS na seminarium naukowe, w ramach którego doc dr Malin Gawell z School of Social Sciences (Sodertorn University), zaprezentuje referat pt.
„Entrepreneurship, Leadership and the Art to Write (Hi)story”.
Seminarium odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2018 r. w godz. 11.30-12.30 w sali 0.102.
więcej o Seminarium naukowe „Entrepreneurship, Leadership and the Art to Write (Hi)story” - 24 kwietnia 2018

MEDIA SOCIAL RESPONSIBILITY, Kraków April 19-24 2018

06.04.2018
Postępująca mediatyzacja sfery publicznej, relatywizacja prawdy i intensyfikacja nieetycznych zachowań w przestrzeni komunikacyjnej – z tymi zagadnieniami zmierzą się uczestnicy dorocznego kongresu Forum for European Journalism Students, który będzie obradował między 19. a 24. kwietnia b.r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ pod hasłem „Media Social Responsibility”.
więcej o MEDIA SOCIAL RESPONSIBILITY, Kraków April 19-24 2018

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

28.03.2018
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju
oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół
życzą

Dziekan i Prodziekani WZiKS UJ
więcej o RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

26.03.2018
więcej o VI Ogólnopolska Konferencja Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych - 22-23 października 2018

21.03.2018
Koło Naukowe Managerów Sportu UJ zaprasza na 5. konferencję poświęconą zagadnieniom zarządzania w sporcie. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich pasjonatów sportu i biznesu sportowego. Konferencja łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów (zaproszonych jako prelegentów) oraz wizję młodych ludzi.
więcej o Młodzi o Sporcie 2018. Sportowe projekty - od pomysłu do realizacji - 25.04.2018