marzec 2018

20180323

Dzień Otwarty 2018

Data: 23.03.2018
Miejsce: Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagielońskiego, Krupnicza 33, 31-123 Kraków, Polska
Organizator: Dział Promocji Uniwersytetu Jagiellońskiego
Kontakt: promocja@uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl
Dzień Otwarty 2018

Drodzy Uczniowie, miło nam poinformować, że corocznie w okresie wiosennym organizowane specjalnie dla Was wydarzenie, jakim jest Dzień Otwarty UJ odbędzie się 23 marca 2018 r.
Jak co roku możecie liczyć na wykłady otwarte, stoiska wydziałowe, kontakt z przedstawicielami kierunków oraz panel dyskusyjny.

Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie w zakładce "program".

Możecie także dołączyć do wydarzenia na facebook'u -> link do wydarzenia

Organizatorem Dnia Otwartego jest Dział Promocji UJ przy pomocy i Współorganizacji Samorządu Studentów UJ oraz 16 Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Szczegółowy regulamin obowizujący uczestników Dnia Otwartego znajduje się pod <linkiem>

Wydarzenia na terenie budynku Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Instytut Psychologii Stosowanej

WARSZTATY w godz. 12.00-14.00:

Co się może dziać w laboratorium psychologicznym…” – w trakcie programu zaprezentowane będą różne metody i techniki badań psychologicznych. Wraz z uczestnikami realizowane będą eksperymenty pokazujące jak funkcjonuje nasz organizm, jak myśli i emocje wpływają m.in. na reakcje fizjologiczne i jaki mamy na to wpływ.
Strach ma wielkie migdały” – w trakcie prezentacji uczestnicy dowiedzą się co dzieje się w mózgu, kiedy się boimy. Zobaczą, jakie struktury mózgu zaangażowane są w reakcje strachu. Będę mogli dowiedzieć się, czy strach da się kontrolować i dlaczego pod jego wpływem możemy podejmować nieracjonalne decyzje.
Co kryje mózg?” - na warsztacie uczestnicy dowiedzą się, z czego zbudowany jest mózg i za co odpowiadają jego poszczególne części. Zobaczą trójwymiarowy model mózgu i będą mogli wykonać własne modele.

Instytut Kultury

- oprowadzanie po Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Instytucie Kultury, w którym znajduje się m.in. Galeria Plakatu Krzysztofa Dydo;
- prezentacja festiwalu Polikultura;
- konkurs z nagrodami.
Podczas wydarzenia studenci Instytutu Kultury odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące studiów w IK oraz przebiegu rekrutacji.