marzec 2018

20180302

XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty - 2-4.03.2018

Data: 02.03.2018 - 04.03.2018
Organizator: Instytut Spraw Publicznych UJ oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty
XV Ogólnopolska Konferencja Kadry Kierowniczej Oświaty - 2-4.03.2018

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty i Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na piętnastą, doroczną Konferencję OSKKO adresowaną do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych, która odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 w Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Do udziału w Konferencji OSKKO zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zarządzaniem oświatą, rozwojem polskiego systemu oświaty.

Celem naszego spotkania będzie doskonalenie zawodowe, zajęcie stanowisk w kwestii prawa oświatowego, integracja kadry. Przyjdzie nam obradować w trudnym czasie zmian w oświacie. Aby sprostać tym wyzwaniom, kadra kierownicza potrzebuje wzajemnego wsparcia, rzetelnej wiedzy, dyskusji nad przyszłością szkół. Planujemy, tradycyjnie, liczne formy doskonalenia zawodowego - seminaria, warsztaty, wykłady.