marzec 2018

20180301

Zakład Rozwoju Społecznego ISP UJ zaprasza na drugie seminarium otwarte " Czwartki po obiedzie" - 01.03.2018

Data: 01.03.2018
Czas rozpoczęcia: 17.00-19.00
Miejsce: Sala nr 0.102, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. prof. S. Łojasiewicza 4)
Organizator: Instytut Spraw Publicznych UJ

Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Zakład Rozwoju Społecznego zaprasza na drugi z cyklu seminariów otwartych poświęconych problematyce rozwoju społecznego „Czwartek po obiedzie” Seminarium pt. „Ethical Leadership under hostile fire. Obstructive and distructive behaviour”

“Etyczne przywództwo pod wrogim ostrzałem. Przeszkadzające i destruktywne zachowania” poprowadzi 1 marca 2018 r. Dr Herman Siebens - niezależny ekspert i konsultant w zakresie zarządzania i przywództwa edukacyjnego oraz etyki w biznesie. Były dyrektor kilku szkół różnego typu oraz dyrektor generalny dużego zespołu 26 szkół w Belgii. Założyciel Belgijskiego Stowarzyszenia Etyki Biznesu, jego wieloletni prezes. Członek władz Europejskiej Sieci Etyki Biznesu w latach 2002-2010. Członek międzynarodowych organizacji działających w obszarze zarządzania i przywództwa edukacyjnego, w tym ENIRDELM. Autor licznych badań i publikacji z zakresu zrządzania i przywództwa oraz etyki profesjonalnej, współpracownik Uniwersytetu w Antwerpii.

Zapraszamy 1 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00,  sala nr 0.102
(budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ,  ul. prof. S. Łojasiewicza 4)