20171218

Data: 18.12.2017
Czas rozpoczęcia: 11
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
Organizator: Instytut Sztuk Audiowizualnych
Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

Do Instytutu Sztuk Audiowizualnych nadciąga Zwierz popkulturalny! Czyli (jeśli nie wiecie, a wielokrotnie na pewno się zastanawialiście) Katarzyna Czajką-Kominiarczyk – blogerka, felietonistka, krytyk i znawczyni kultury popularnej oraz doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego.

Katarzyna Czajka-Kominiarczyk poprowadzi spotkanie „Co internet mówi o kulturze” i w czasie wykładu zastanawiać się będzie, jak w Polsce pisze i mówi się o kulturze poza tradycyjnymi mediami. Zapraszamy w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 15 do sali 2.115 (oczywiście Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej).

Zwierz poprowadzi też warsztaty „Żeby się klikało”, w czasie których podzieli się doświadczeniem w pracy z nowymi mediami i zdradzi kilka tajemnic strategii przygotowania atrakcyjnych treści. Warsztaty przeznaczone są dla studentów filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach. Odbędą się w poniedziałek 18 grudnia w godzinach 11-14, w Sali 2.227 (również Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ).

I teraz UWAGA!!!! WYKŁAD jest otwarty, ale na WARSZTATY
liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy odbywają się w sekretariacie.
osoba koordynująca: Magdalena Zdrodowska

Wkrótce
Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017
Calendar Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce  - 15.12.2017

15.12.2017

Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017
Calendar Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017