20171208

Zobacz jak młodzi psychologowie rozwijają skrzydła. Przyjdź na tegoroczne Psychodebiuty! 8-9.12.2017

Data: 08.12.2017 - 09.12.2017
Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 4 w Krakowie
Organizator: Instytut Psychologii Stosowanej UJ
Witryna internetowa: psychodebiuty.wzks.uj.edu.pl/

8 grudnia odbędą się prezentacje Najlepszych Prac Magisterskich absolwentów Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wstęp podczas pierwszego dnia jest bezpłatny.

9 grudnia będziemy gościć przedstawicieli ośrodków psychologicznych z całej Polski i rozstrzygniemy konkurs na najlepszy plakat naukowy, tego dnia uczestników obowiązuje rejestracja wraz z opłatą.

Gwarantujemy moc psychologicznych inspiracji i zapraszamy na naszą stronę internetową oraz fanpage na portalu Facebook.

Wkrótce
Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017
Calendar Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce  - 15.12.2017

15.12.2017

Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017
Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017
Calendar Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

18.12.2017

Do Instytutu Sztuk Audiowizualnych nadciąga Zwierz popkulturalny! Czyli (jeśli nie wiecie, a wielokrotnie na pewno się zastanawialiście) Katarzyna Czajką-Kominiarczyk – blogerka, felietonistka, krytyk i znawczyni kultury popularnej oraz doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017