Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkursy

Dla Studentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkursy dla studentów

EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party

18.01.2018
Spotkanie informacyjne podczas którego Pani Monika Rząca - przedstawiciel Działu Obsługi Studentów Zagranicznych, opowie o procesie rejestracji na studia/praktyki przez USOSweb.
więcej o EuroWeek with ESN UJ - Thursday, Informative Meeting, Party

Mural Liberator – inicjatywa Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego

15.01.2018
Studenci Instytutu Przedsiębiorczości realizują crowdsourcingowo- crowdfundingowy projekt muralu upamiętniającego historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu nocą z 16 na 17 sierpnia 1944 roku. Dzieło powstanie przy ulicy Dąbrowskiego na ścianie gminnego budynku administrowanego przez Zarząd Budynków Komunalnych i na stałe wpisze się w mapę miasta.
więcej o Mural Liberator – inicjatywa Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

06.01.2018
Studentka Instytutu Kultury Wydziału WZiKS Katarzyna Kuca otrzymała nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tegorocznej, 11 edycji konkursu prac magisterskich Teraz Polska Promocja i Rozwój, za pracę "Zarządzanie pamięcią zbiorową na przykładzie działalności instytucji kultury w Krzeszowicach".
więcej o Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

I Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19

01.01.2018
W programie Erasmus+ mogą brać udział studenci wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale oraz studenci studiów doktoranckich. Składanie wniosków odbywać się będzie za pośrednictwem systemu USOSweb
więcej o I Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19

Płatny staż - konkurs dla studentów

04.12.2017
Wygraj płatny staż w firmie EACTIVE i zdobądź profesjonalne doświadczenie w branży marketingu internetowego!
więcej o Płatny staż - konkurs dla studentów

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

28.11.2017
Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Rekrutacja do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland”

24.10.2017
Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.
więcej o Rekrutacja do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland”

Badania dla praktyki. Wykorzystanie wdrożeniowych prac magisterskich opartych na badaniach w działaniu dla rozwoju organizacji

05.09.2017
Projekt dotyczy przetestowania i wdrożenia do praktyki modelu wykorzystania badań w działaniu (BwD) w procesie przygotowania wdrożeniowych prac magisterskich. Studenci realizujący prace w oparciu o proponowany model będą mogli wcielać się w rolę konsultantów, współrealizujących badanie w działaniu z członkami danej organizacji lub też realizować badanie w oparciu o własną praktykę.
więcej o Badania dla praktyki. Wykorzystanie wdrożeniowych prac magisterskich opartych na badaniach w działaniu dla rozwoju organizacji

Jeżeli chcesz w latach 2017-2019 napisać pracę magisterską, polegającą na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów w prawdziwych organizacjach

25.05.2017
Studenci realizujący prace w oparciu oproponowany model będą mogli wcielać się w rolę konsultantów, współrealizujących badanie w działaniu z członkami danej organizacji lub też realizować badanie w oparciu o własną praktykę. Obydwa podejścia pozwolą na to, aby nabyli oni unikatowe, praktyczne umiejętności krytycznej analizy oraz świadczenia usług konsultingowych.
więcej o Jeżeli chcesz w latach 2017-2019 napisać pracę magisterską, polegającą na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów w prawdziwych organizacjach

WZiKS UJ: 3 kierunki z certyfikatem "Studia z Przyszłością"

20.04.2017
Zarządzanie kulturą i mediami (studia I stopnia), polityka społeczna (studia I i II stopnia) i psychologia społeczna (studia jednolite magisterskie) - to kierunki prowadzone na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (WZiKS UJ), które uzyskały certyfikaty "Studia z Przyszłością". Organizatorem merytorycznym konkursu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Celem programu "Studia z Przyszłością" jest promocja kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku nowoczesnością koncepcji kształcenia, jakością realizowanego programu oraz skutecznością w edukowaniu dla rynku pracy.
więcej o WZiKS UJ: 3 kierunki z certyfikatem "Studia z Przyszłością"