„Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych” - 9 do 31 października 2017

Zapraszamy do udziału w badaniu, które zostanie przeprowadzone wśród naszych studentów na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich przez firmę badawczą PBS Sp. z o.o. w okresie od 9 do 31 października 2017 r. w formie ankiety dostępnej on-line.

Do udziału w badaniu, w oparciu o dane z POL-on, firma badawcza PBS wylosowała osiem wydziałów UJ, w tym Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej – psychologia.

Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) – zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem czy molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej. Uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne i anonimowe.

Wypełniając kwestionariusz przyczynisz się do pomocy w diagnozowaniu niepożądanych sytuacji związanych z molestowaniem i molestowaniem seksualnym oraz pomożesz zapewnić w przyszłości odpowiednie wsparcie dla studentów/studentek, którzy doświadczyli takich sytuacji.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij link: http://badania.pbs.pl/studenci.pg

Zaproszenia do wzięcia udziału w badaniu 

Komunikaty dziekanatu - archiwum