Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty Dziekanatu

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów Dziekanatu

Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2017 r. otrzymali Państwo roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1092 tytułów, w tym publikacje darmowe). Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci uczelni po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.
więcej o Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

Ogólnopolski konkurs „Zarządzanie informacją", przeznaczony dla uczniów ostatniej i przedostatniej klasy liceów ogólnokształcących i techników, ma na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia wyższe z problematyką zarządzania informacją i dorobkiem dyscypliny znanej jako informatologia (nauka o informacji).
więcej o OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ"

Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

Do Instytutu Sztuk Audiowizualnych nadciąga Zwierz popkulturalny! Czyli (jeśli nie wiecie, a wielokrotnie na pewno się zastanawialiście) Katarzyna Czajką-Kominiarczyk – blogerka, felietonistka, krytyk i znawczyni kultury popularnej oraz doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

W odpowiedzi na nowe potrzeby studentów naszego wydziału od listopada pracę rozpoczęła Wydziałowa Komisja Zagraniczna. Jej celem jest pomoc osobom nie mówiącym w języku polskim w rozwiązywaniu problemów oraz informowanie o ważnych wydarzeniach z życia wydziału i uniwersytetu.
więcej o Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Targi Pracy UJ - 07.12.2017

Biuro Karier UJ zaprasza studentów i absolwentów na Targi Pracy, które odbędą się 7 grudnia 2017 roku (czwartek) w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w godzinach 10:00-15:00.
więcej o Targi Pracy UJ - 07.12.2017

Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom - 20.11.2017 - 17.12.2017

Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 11 lat. Jego celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom z okolic Krakowa. Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni 4 tygodnie przed Bożym Narodzeniem zbierają karmę, lekarstwa i zabawki, które przekazane zostaną schroniskom dla zwierząt. Prowadzona jest też kwesta, a zgromadzone podczas niej pieniądze służą do zakupów materiałów wskazanych przez pracowników schronisk.
więcej o Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom - 20.11.2017 - 17.12.2017

Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Decyzją nr 3 Dziekana Wydziału Zarządzania i komunikacji Społecznej UJ z dnia 25 października 2016 roku, wprowadzone zostały na Wydziale wewnętrzne procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
więcej o Procedury postępowania w zakresie przygotowania projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.