Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów Dziekanatu

Konkurs na stanowisko asystenta doktoranta - Oferta stypendium naukowego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Celem konkursu jest wyłonienie doktoranta/doktorantki do realizacji projektu SONATA BIS-5 nr 2015/18/E/HS6/00346 zatytułowanego „Temporalne aspekty aktywności mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności - badania logitudinalne” (kierownik: dr Kinga Tucholska).
więcej o Konkurs na stanowisko asystenta doktoranta - Oferta stypendium naukowego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Kursy dla obcokrajowców w semestrze letnim

Z uwagi na krótki czas jaki pozostał do rozpoczęcia semestru letniego, zachęcam Państwa do sprawnej rejestracji w systemie USOSweb (w dniach 12 lutego 2018 – 24 lutego 2018) w ramach dostępnych limitów miejsc na zajęcia cykli nadprogramowych warsztatów interdyscyplinarnych, prowadzonych przez naszych doktorantów, specjalistów nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych.
więcej o Kursy dla obcokrajowców w semestrze letnim

Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

15 stycznia 2018 roku uruchomiona została zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych, do udziału w której zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów UJ.
więcej o Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych

Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

Już za kilka miesięcy jedną ze ścian krakowskich kamienic pokryje mural upamiętniający historię Liberatora - samolotu bombowego, który rozbił się na Zabłociu w sierpniu 1944 roku. Inicjatorami jego powstania jest grupa studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, którzy za pośrednictwem platformy crowdfundingowej zebrali konieczną kwotę na jego realizację. Dzięki nim wsparcie finansowe otrzyma również Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
więcej o Studenci dopięli swego! Wyjątkowy mural powstanie na Zabłociu

Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”, która w roku 2018 organizowana jest pod hasłem: Tożsamość nauk o zarządzaniu. Megatrendy, ewolucja, kontekstowość.
więcej o Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Studentka Instytutu Kultury Wydziału WZiKS Katarzyna Kuca otrzymała nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tegorocznej, 11 edycji konkursu prac magisterskich Teraz Polska Promocja i Rozwój, za pracę "Zarządzanie pamięcią zbiorową na przykładzie działalności instytucji kultury w Krzeszowicach".
więcej o Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

I Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19

W programie Erasmus+ mogą brać udział studenci wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale oraz studenci studiów doktoranckich. Składanie wniosków odbywać się będzie za pośrednictwem systemu USOSweb
więcej o I Rekrutacja na wyjazd w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19

Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 grudnia 2017 r. otrzymali Państwo roczny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (1092 tytułów, w tym publikacje darmowe). Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Każdy użytkownik w sieci uczelni po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.
więcej o Dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA

Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

W odpowiedzi na nowe potrzeby studentów naszego wydziału od listopada pracę rozpoczęła Wydziałowa Komisja Zagraniczna. Jej celem jest pomoc osobom nie mówiącym w języku polskim w rozwiązywaniu problemów oraz informowanie o ważnych wydarzeniach z życia wydziału i uniwersytetu.
więcej o Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury