Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista komunikatów Dziekanatu

Promocje doktorskie

Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 24 kwietnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie

Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

Dyżury Pani mgr Edyty Giżyckiej z Centrum Transferu Technologii CITTRU odbywać się będą na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ w każdą pierwszą środę miesiąca w okresie od marca do czerwca 2018 r., w godz. 11.00-13.00, w sali 0.202. Zachęcamy pracowników do korzystania z konsultacji.
więcej o Konsultacje Centrum Transferu Technologii CITTRU

HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERDYSCYPLINARNYCH DLA CUDZOZIEMCÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

Cykl nadprogramowych warsztatów interdyscyplinarnych, prowadzonych przez doktorantów, specjalistów nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych. Naszą intencją jest zapoznanie Państwa z wybranymi zagadnieniami, podniesienie kompetencji językowych oraz - mam nadzieję - lepsza integracja społeczno-kulturowa.

więcej o HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERDYSCYPLINARNYCH DLA CUDZOZIEMCÓW WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UJ W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”, która w roku 2018 organizowana jest pod hasłem: Tożsamość nauk o zarządzaniu. Megatrendy, ewolucja, kontekstowość.
więcej o Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

W odpowiedzi na nowe potrzeby studentów naszego wydziału od listopada pracę rozpoczęła Wydziałowa Komisja Zagraniczna. Jej celem jest pomoc osobom nie mówiącym w języku polskim w rozwiązywaniu problemów oraz informowanie o ważnych wydarzeniach z życia wydziału i uniwersytetu.
więcej o Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ