Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Dean's messages

Web Content Display Web Content Display

Message list

Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

29.11.2017
W odpowiedzi na nowe potrzeby studentów naszego wydziału od listopada pracę rozpoczęła Wydziałowa Komisja Zagraniczna. Jej celem jest pomoc osobom nie mówiącym w języku polskim w rozwiązywaniu problemów oraz informowanie o ważnych wydarzeniach z życia wydziału i uniwersytetu.
Read More o Wydziałowa Komisja Zagraniczna Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ

Targi Pracy - 7 grudnia 2017

21.11.2017
W wydarzeniu weźmie udział 35 pracodawców, którzy będą prezentować oferty pracy, praktyk, staży i wolontariatu oraz informować o możliwości rozwoju zawodowego w poszczególnych firmach i instytucjach. Udział w Targach Pracy jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.
Read More o Targi Pracy - 7 grudnia 2017

Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom

21.11.2017
Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 11 lat. Jego celem jest pomoc bezdomnym zwierzętom z okolic Krakowa. Studenci, doktoranci i pracownicy uczelni 4 tygodnie przed Bożym Narodzeniem zbierają karmę, lekarstwa i zabawki, które przekazane zostaną schroniskom dla zwierząt.
Read More o Akcja SOS - Uczelnie Schroniskom

Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

10.11.2017
w sprawie: zakupu materiałów bibliotecznych, tj. książek, czasopism, płyt, filmów, dokumentów elektronicznych oraz innych wydawnictw finansowanych z dotacji budżetu państwa, projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych oraz z przychodów własnych Wydziału
Read More o Decyzja Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ z dnia 4 listopada 2017 roku

Rekrutacja do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland”

24.10.2017
Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.
Read More o Rekrutacja do polskiej edycji programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland”