Dean's office

mgr inż. Małgorzata Przybyło-Micek
kierownik dziekanatu
główny specjalista

ankieta jednostki, działalność naukowa jednostki, minima kadrowe,
pensum dydaktyczne, sprawy pracownicze
p. 0.207, tel. +48/012/664 5659, e-mail: m.przybylo-micek@uj.edu.pl

 

mgr Aleksandra Olczak
specjalista

Rada Wydziału, konkursy dotyczące zatrudnienia,
postępowania o nadanie tytułu profesora, sprawy osobowe
p. 0.207, tel. +48/012/664 5582, e-mail: aleksandra.olczak@uj.edu.pl

 

mgr Justyna Mroczek
główny specjalista

dydaktyka, sprawy studenckie
pokój 0.204, tel. +48/012/664 5698, e-mail: justyna.mroczek@uj.edu.pl

 

lic. Joanna Janik
specjalista

przewody doktorskie, postępowania habilitacyjne, studia III stopnia
p. 0.204, tel. +48/012/664 5587, e-mail: j.janik@uj.edu.pl

 

mgr Renata Młynarczyk
specjalista

pomoc materialna dla studentów i doktorantów
p. 0.218, tel. +48/012/664 5589, e-mail: renata.mlynarczyk@uj.edu.pl

 

mgr Olga Bieniek
starszy referent administracyjny

pomoc materialna dla studentów i doktorantów
p. 0.218, tel. +48/012/664 5935, e-mail: olga.bieniek@uj.edu.pl

 

 

mgr Anna Zakrzewska
starszy specjalista

sprawy finansowe Wydziału (budżet, dotacje, refundacje)
p. 0.227, tel. +48/012/664 5677, e-mail: anna.zakrzewska@uj.edu.pl

 

mgr Marta Pawliszyn
specjalista

sprawy finansowe jednostek: IINiB, IPS, ISP, IK, KZwT, BW
p. 0.227, tel. +48/012/664 5660, e-mail: marta.pawliszyn@uj.edu.pl

 

mgr Barbara Klapa
specjalista

sprawy finansowe jednostek: IDMiKS, ISzA, IEFiZ, KLK, KSI, WPMiK
p. 0.210, tel. +48/012/664 5678, e-mail: barbara.klapa@uj.edu.pl

Administrator obiektu: mgr Hubert Strączek
(+48 12) 664-56-74, kom. 519-542-568
e-mail: hubert.straczek@uj.edu.pl
Infoportiernia  tel. (+48 12) 664-55-07, (+48 12) 664-55-08

 

Panoramiczna prezentacja Wydziału

Parking dla studentów i pracowników

Budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej – ul. Łojasiewicza 4

Administrator obiektu: mgr Hubert Strączek
(+48 12) 664-56-74, kom. 519-542-568
e-mail: hubert.straczek@uj.edu.pl
Infoportiernia  tel. (+48 12) 664-55-07, (+48 12) 664-55-08

 

Panoramiczna prezentacja Wydziału

Parking dla studentów i pracowników

Budynek Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej – ul. Łojasiewicza 4

Administrator obiektu: mgr Hubert Strączek
(+48 12) 664-56-74, kom. 519-542-568
e-mail: hubert.straczek@uj.edu.pl
Infoportiernia  tel. (+48 12) 664-55-07, (+48 12) 664-55-08

 

Panoramiczna prezentacja Wydziału

Parking dla studentów i pracowników