5. festiwal kultury i mediów Polikultura - 17-21.05.2017

Data: 17.05.2017 - 21.05.2017
Organizator: Instytut Kultury UJ
 

Tegoroczne hasło „O dążeniach niepokornych” skupia się na postaciach nieszablonowych, pionierskich i łamiących stereotypy. W dniach 17-21 maja studenci 1. roku zarządzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury UJ zapraszają wszystkich żaków na krakowskie Zabłocie oraz na teren Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

Polikultura jest jedynym festiwalem w Polsce - i prawdopodobnie na świecie - który oferując odbiorcom wydarzenia kulturalne i medialne na najwyższym poziomie, realizujące misję artystyczną i społeczną. Organizowany jest przez studentów w celach edukacyjnych - przygotowania do zawodów menedżera kultury i menedżera mediów.

W programie tegorocznej edycji znajdziemy m.in. wystawę memów internetowych, premiery dwóch dokumentów, wernisaż wystawy Kręce Gwiazdy moim duchem, premierę instalacji typograficznej Zwarcie autorstwa Zuzanny Opozdy i Zofii Dziurawiec, parakonferencję paranaukową, koncerty zespołów muzycznych oraz potańcówkę międzypokoleniową Shake that culture. Organizatorzy planują również pobić światowy rekord Guinnessa w pocałunkach.

Szczegółowy program 5. festiwalu kultury i mediów Polikultura można znaleźć tutaj.

Konferencje zakończone

Zobacz więcej

Polska baza konferencji naukowych i branżowych

Konferencje UJ

Zgłoszenia konferencji

Jeżeli chcesz żeby informacja o planowanej konferencji pojawiła się w portalu uniwersyteckim, wyślij wiadomość na adres:info@uj.edu.pl

Organizacja konferencji

Sekcja Organizacji Konferencji - kompleksowa organizacja dużych imprez, takich jak konferencje, kongresy, sympozja, warsztaty, zjazdy, kursy, szkolenia, wystawy, itp.