XI Konferncja “W Stronę Zmian” - 19-21.05.2017

 

 

 

 

 

 Czas na zmiany? Fraza znana każdemu z nas...ale, tym razem nie zostawimy Was z tym samych! 

 

Konferencja "W Stronę Zmian", która odbywać się będzie w dniach 19-21 maja, jest inna niż wszystkie- to zdecydowanie coś więcej niż ciekawe prelekcje poszerzające wiedzę teoretyczną w różnych dziedzinach.

 

Chcemy pokazać Wam jak korzystać z bogactw oferowanych przez setki badań i odkryć naukowych z zakresu psychologii, wcielając je w swoją codzienność. XI edycja będzie poświęcona w szczególności temu, by oswoić zmianę - zastanowić się nad swym nastawieniem wobec niej, a nawet nauczyć się działać tak, by sprzyjać tym dobrym i korzystnym zmianom.
 

"W stronę zmian" oferuje uczestnikom serię warsztatów w kilku zakresach tematycznych - tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będzie o wzajemnym wpływie ciała i umysłu, wpływie społecznym, poruszymy też niezwykle aktualną kwestię mediów, stereotypów i tolerancji, ale i zajmiemy się uważnością oraz wskazówkami dla przyszłych psychologów.
 

  •  Zachęcamy Was do obejrzenia naszej sondy autorstwa niezastąpionej Oli Gajdosz, w której zapytaliśmy studentów czym jest zmiana : Klik w filmik

 

  • Bądźcie także na bieżąco z harmonogramem i nowościami na naszym fp na facebooku: W Stronę Zmian

 

To co? Widzimy się 19 maja?

Konferencje zakończone

Zobacz więcej

Polska baza konferencji naukowych i branżowych

Konferencje UJ

Zgłoszenia konferencji

Jeżeli chcesz żeby informacja o planowanej konferencji pojawiła się w portalu uniwersyteckim, wyślij wiadomość na adres:info@uj.edu.pl

Organizacja konferencji

Sekcja Organizacji Konferencji - kompleksowa organizacja dużych imprez, takich jak konferencje, kongresy, sympozja, warsztaty, zjazdy, kursy, szkolenia, wystawy, itp.