Konkurs na stanowisko asystenta doktoranta - Oferta stypendium naukowego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

Celem konkursu jest wyłonienie doktoranta/doktorantki do realizacji projektu SONATA BIS-5 nr 2015/18/E/HS6/00346 zatytułowanego „Temporalne aspekty aktywności mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności - badania logitudinalne” (kierownik: dr Kinga Tucholska).

Nazwa jednostki: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Uniwersytet Jagielloński

Nazwa stanowiska: Asystent-doktorant

Wymagania:

1. Status doktoranta, uczestnika studiów doktoranckich (studiów III stopnia) z psychologii (priorytet: WZiKS UJ)
  2. Dyplom magistra psychologii
  3. Przygotowanie do organizacji badań psychologicznych w warunkach zakładu karnego
  4. Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  5. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie ze szczególnym uwzględnieniem profesjonalnych zwrotów z zakresu psychologii
  6. Pożądane: sprawność logistyczna oraz doświadczenie w badaniach klinicznych

Opis zadań:

Doktorant/ka będzie brał/a udział w realizacji zadań przewidzianych w projekcie, z których najważniejsze to: przygotowanie i organizacja przebiegu badań psychologicznych w zakładach karnych, udział w opracowywaniu wyników i przygotowaniach do ich publikacji.

Typ konkursu NCN: SONATA BIS

Termin składania ofert: 28.02.2018

Forma składania ofert: drogą elektroniczną (e-mail)

Warunki zatrudnienia: Wynagrodzenie w ramach stypendium 600 PLN/miesiąc (możliwość zatrudnienia przez 36 miesięcy).

Dodatkowe informacje:

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

1. CV z uwzględnieniem dotychczasowych osiągnięć naukowych i wyróżnień wynikających z prowadzonych badań
  2. Dane kontaktowe do co najmniej jednej osoby mogącej udzielić referencji (np. promotor pracy magisterskiej)
  3. Kopia dyplomu magisterskiego
  4. Informacja o zaliczonych w ramach studiów przedmiotach kierunkowych z zakresu psychologii sądowej i/lub penitencjarnej.

Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 r.  Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Skany lub wersje pdf dokumentów proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres kierownika projektu: kinga.tucholska@uj.edu.pl

Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji na podstawie przesłanych dokumentów wybrani kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (bezpośrednio lub poprzez komunikator internetowy).

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 5 marca 2018 r.

W przypadku zakwalifikowania do projektu oryginały dokumentów należy dostarczyć w terminie 3 dni roboczych na ręce kierownika projektu.

Kontakt: dr Kinga Tucholska, Instytut Psychologii Stosowanej WZiKS UJ, email: kinga.tucholska@uj.edu.pl