luty 2017

20170222

Spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim)

Data: 22.02.2017

22 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim).

W spotkaniu wzięli udział Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej dr hab. Piotr Jedynak, prof. UJ, Prorektor University of Applied Labour Studies prof. Michael Scharpf, prof. Bernd-Joachim Ertelt oraz dr hab. Czesław Noworol.

Zwieńczeniem spotkania było podpisanie umowy o wzajemnej współpracy w zakresie wymiany studentów i pracowników oraz prowadzenia wspólnej działalności naukowej-badawczej.