Badania

Badania - aktualności

Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

Do Instytutu Sztuk Audiowizualnych nadciąga Zwierz popkulturalny! Czyli (jeśli nie wiecie, a wielokrotnie na pewno się zastanawialiście) Katarzyna Czajką-Kominiarczyk – blogerka, felietonistka, krytyk i znawczyni kultury popularnej oraz doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej o Wykład i warsztaty ze Zwierzem Popkulturalnym - 18.12.2017

Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł?

Mania Nauki: Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł? Rozmowy z dr Klaudią Szklarczyk-Smolaną
więcej o Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł?

Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury