Nauka i badania - aktualności

Celem konkursu jest wyłonienie doktoranta/doktorantki do realizacji projektu SONATA BIS-5 nr 2015/18/E/HS6/00346 zatytułowanego „Temporalne aspekty aktywności mężczyzn odbywających karę pozbawienia wolności - badania logitudinalne” (kierownik: dr Kinga Tucholska).
więcej o Konkurs na stanowisko asystenta doktoranta - Oferta stypendium naukowego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki

22 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyło się spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim).
więcej o Spotkanie z delegacją University of Applied Labour Studies (Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim)

Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk pt. „Szkoła Letnia Zarządzania”, która w roku 2018 organizowana jest pod hasłem: Tożsamość nauk o zarządzaniu. Megatrendy, ewolucja, kontekstowość.
więcej o Szkoła Letnia Zarządzania 2018 - 13.06-15.06.2018

Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Studentka Instytutu Kultury Wydziału WZiKS Katarzyna Kuca otrzymała nagrodę specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tegorocznej, 11 edycji konkursu prac magisterskich Teraz Polska Promocja i Rozwój, za pracę "Zarządzanie pamięcią zbiorową na przykładzie działalności instytucji kultury w Krzeszowicach".
więcej o Nagroda specjalna Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł?

Mania Nauki: Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł? Rozmowy z dr Klaudią Szklarczyk-Smolaną
więcej o Jak stres wpływa na nasze ciało i umysł?

Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Doktorantki Instytutu Kultury UJ, mgr Agnieszka Konior i mgr Weronika Pokojska, otrzymały I nagrodę w konkursie DOCUP organizowanym przez Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich w kategorii publikacja naukowa
więcej o Nagroda w konkursie DOCUP dla Doktorantek Instytutu Kultury

Archiwum - Nauka i badania

Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne

12.01.2018
18.01.2018 r. (czwartek) w godzinach 18:00–20:00 w Auditorium Maximum UJ odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „UJ dla Krakowa” pt. „Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne”. Coraz więcej osób śledzi stan zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście. I choć problem ten nie dotyczy tylko Krakowa, to wyjątkowo, położenie miasta i związany z tym klimat, powodują szybki wzrostu stężenia i utrzymywania się zanieczyszczenia przez długi czas.
więcej o Zanieczyszczenie powietrza w Krakowie – klimat, analiza pyłów, skutki zdrowotne

Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

20.12.2017
Zapraszamy na trzecie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.

12.01.2018 roku o 13.15 w sali 0.310 przy Łojasiewicza 4 w Krakowie
więcej o Trzecie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce

Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
Zapraszamy na drugie Seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce poświęconego praktycznym aspektom przygotowania, realizacji i wykorzystania badań marketingowych współorganizowanego we współpracy z Zarządem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii w Warszawie.
więcej o Drugie seminarium z cyklu Praktyka Nauce. Nauka Praktyce - 15.12.2017

28.11.2017
W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku zagadnienie Big Data oraz jego wykorzystanie w szeroko pojętej nauce.
więcej o XIV Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa pt. „Big Data: zastosowanie, problemy i przyszłość zjawiska” - 01.12.2017

18.11.2017
więcej o Zobacz jak młodzi psychologowie rozwijają skrzydła. Przyjdź na tegoroczne Psychodebiuty! 8-9.12.2017

I Sympozjum Naukowe: Crowdsourcing - 5-6.12.2017

18.10.2017
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w I Sympozjum Naukowym pt.: „Crowdsourcing – wyzwania dla badaczy i praktyków”, które odbędzie się dniach 5-6 grudnia 2017 roku w Instytucie Spraw Publicznych Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o I Sympozjum Naukowe: Crowdsourcing - 5-6.12.2017